Audi, VW, Skoda ir Seat automobilių remontas ir priežiūra

Naujienos

 
 
2013-10-10
Kalbant apie neplanuotas bėdas... kuriozas, šiandien atsitikęs mūsų kieme, kurio metu automobilis liko be galinio stiklo. Stebėkite dešinėje pusėje priparkuotą pasatą. Taigi kas nutiko?
2013-10-02
Seminaras automobilių tema. Ruošiamas informatyvus seminaras kuris supažindins jus su dažniausių šiomis dienomis pasitaikančių automobilių gedimų statistika, įvairių tipų variklių raida, esminiais patarimais perkant automobilį ir kita.
2013-10-01
Amortizatoriai ne tik užtikrina patogią, komfortišką kelionę, bet tuo pačiu yra labai svarbūs už automobilio saugumą atsakantys elementai. Kodėl? Tai perskaitysite pateiktame straipsnyje. O gal norite skubiai patikrinti amortizatorių būklę? - pas mus tai padarysite ypatingai greitai ir kokybiškai!
2013-09-27
Vengiant nepatogumų ir netikėtų problemų žiemą, Remonto Centras siūlo pasirūpinti savo automobilio paruošimu šaltąjam sezonui. Išsirinkti ar pasikeisti žiemines padangas, pasitikrinti akumuliatorių ir automobilių skysčius. Nori pasitikrinti akumuliatorių?- laukiame, patikrinsime nemokamai! Remonto Centras, specializuotas VAG servisas žino, kur būtent atkreipti didžiasią dėmesį, visą reikiamą informaciją rasite šiame straipsnyje.
2013-09-26
Kur panaudojus dėti netinkamą alyvą ir jos produktus ar laikymo konteinerius? Remonto centras sprendžia jūsų problemą - atvežkite pas mus! Priimsime ir utilizuosime nemokamai. Kodėl negalima alyvos išmesti į buitines atliekas ar išpilti į kanalizacijos šulinius? Visa tai pateikiame Jums šiame panaudotos alyvos utilizavimo straipsnyje.
2013-02-05
 Praėjo seminaras - "Žinių gilinimas apie šiuolaikinius automobilius". Remonto Centras dėkoja dalyvavusiems, tikimės kad patiko ir būtinai pakartosime ateityje panaaus tipo renginių.


REGISTRACIJA Į SERVISĄ


×