Audi, VW, Skoda ir Seat automobilių remontas ir priežiūra

Naujienos

 
 
2013-11-04
Kadangi praeitą savaitę prašėte straipsnių apie stabdžių ir el. saugos sistemas, skelbiame puikų pasiūlymą! 20 proc. nuolaida stabdžių sistemos remontui ir dalims! Registruotis galima iki 2013 m. lapkričio 9 dienos. Registruotis galite tel: 8-37 206767, 8 644 60444, arba el.paštu ingrida@remontocentras.lt

PASIŪLYMAS PASIBAIGĘS!!!
2013-10-29
Stengiamės tenkinti mūsų klientų poreikius ir pildydami jūsų norus sukūrėme naują skiltį - "Naudingi patarimai ir informacija". Joje rasite įvairios su automobilio priežiūra, remontu, eksploatacija susijusius straipsnius, teorinę ir praktinę medžiagą bei rekomendacijas. Tikimės jums patiks! O jei kyla daugiau papildomų klausimų ir nerandate atsakymų, skambinkite mums (8-37 206767) - būtinai pakonsultuosime!
2013-10-22

PASIŪLYMAS PASIBAIGĘS!
2013-10-17
Mes suprantame klientų poreikius ir neišvengiamą priklausomybę automobiliui, todėl siūlome kokybiškų paslaugų sąrašą, kuriuos mūsų serviso meistrai atliks valandos bėgyje. Laukiantiems klientams visuomet pasiūlome arbatos ar kavos, pavaišiname saldumynais.
2013-10-10
Kalbant apie neplanuotas bėdas... kuriozas, šiandien atsitikęs mūsų kieme, kurio metu automobilis liko be galinio stiklo. Stebėkite dešinėje pusėje priparkuotą pasatą. Taigi kas nutiko?
2013-10-02
Seminaras automobilių tema. Ruošiamas informatyvus seminaras kuris supažindins jus su dažniausių šiomis dienomis pasitaikančių automobilių gedimų statistika, įvairių tipų variklių raida, esminiais patarimais perkant automobilį ir kita.
2013-10-01
Amortizatoriai ne tik užtikrina patogią, komfortišką kelionę, bet tuo pačiu yra labai svarbūs už automobilio saugumą atsakantys elementai. Kodėl? Tai perskaitysite pateiktame straipsnyje. O gal norite skubiai patikrinti amortizatorių būklę? - pas mus tai padarysite ypatingai greitai ir kokybiškai!
2013-09-27
Vengiant nepatogumų ir netikėtų problemų žiemą, Remonto Centras siūlo pasirūpinti savo automobilio paruošimu šaltąjam sezonui. Išsirinkti ar pasikeisti žiemines padangas, pasitikrinti akumuliatorių ir automobilių skysčius. Nori pasitikrinti akumuliatorių?- laukiame, patikrinsime nemokamai! Remonto Centras, specializuotas VAG servisas žino, kur būtent atkreipti didžiasią dėmesį, visą reikiamą informaciją rasite šiame straipsnyje.
2013-09-26
Kur panaudojus dėti netinkamą alyvą ir jos produktus ar laikymo konteinerius? Remonto centras sprendžia jūsų problemą - atvežkite pas mus! Priimsime ir utilizuosime nemokamai. Kodėl negalima alyvos išmesti į buitines atliekas ar išpilti į kanalizacijos šulinius? Visa tai pateikiame Jums šiame panaudotos alyvos utilizavimo straipsnyje.
2013-02-05
 Praėjo seminaras - "Žinių gilinimas apie šiuolaikinius automobilius". Remonto Centras dėkoja dalyvavusiems, tikimės kad patiko ir būtinai pakartosime ateityje panaaus tipo renginių.


REGISTRACIJA Į SERVISĄ


×