Audi, VW, Skoda ir Seat automobilių remontas ir priežiūra

Naujienos

 
 
2014-05-19
Artėjant šiltajam sezonui, pristatome naują smulkiąją paslaugą - automobilio oro kondicionieriaus sistemos valymą, kurios pagalba savo automobilyje vėl jausitės maloniai ir patogiai! Norėdami išmėginti rinkoje esančius produktus, skiriame NEMOKAMĄ* sistemos valymą pirmiems 5 klientams! Po sistemos valymo ir dezinfekavimo jūsų automobilyje ne tik išnyks nemalonūs kvapai, o dar ir automobilio vėdinimo sistemoje susikaupusios bakterijos bus sunaikintos. Labai svarbu pasirūpinti automobilio salone esančiu oru, ypač prieš šiltąjį sezoną, tad nelaukite ir registruokitės šiai procedūrai jau dabar. Skambinkite ir registruokitės: (8-37) 20 67 67 arba (8-644) 60 444.

*Akcijoje dalyvaujantis asmuo įsipareigoja užpildyti jam įteiktą anketą su atsiliepimais apie išbandytą produktą.

 
2014-04-30
Naudingų patarimų skiltyje patalpinome straipsnį apie automobilių variklio alyvas, jų kokybę bei pasirinkimą. Šiais laikais, kai rinkoje apstu gamintojų, iš pažiūros turėtų būti lengva įsigyti alyvos savo automobiliui. Tačiau savo jėgomis rasti tinkamą alyvą gali būti gana sunki užduotis, kadangi iš plataus pasirinkimo ne visada rasite kokybišką, gamintojo reikalavimus atitinkančią alyvą. Pateikiame straipsnį norėdami pagelbėti jums atskirti, kaip rasti tai, ko reikia jūsų automobiliui. Visą straipsnį rasite paspaudę šią nuorodą.
2014-04-01
Jei jūsų automobilio variklio darbas jums pradėjo kelti įtarimų, siūlome greitą pagalbą - gedimo diagnozavimą išanalizavus jūsų užpildytą informacinį lapą apie atsiradusius automobilio gedimo simptomus. Šis jūsų užpildytas patikros lapas leis mums diagnozuoti galimą automobilio gedimą, o  jūs galėsite sužinoti, kiek rimtas yra automobilio gedimas ir kokie numatomi gedimo pašalinimo kaštai. Atidžiai ir išsamiai užpildę šią automobilio informacinę formą (kurią rasite žemiau), atsiųskite ją mums el.paštu info@remontocentras.lt ar tiesiog atsispausdinę atsivežkite į mūsų servisą ir mes kaip galima greičiau jums padėsime. Juk svarbiausia - suprasti klientą ir jo poreikius bei padėti jam.
Patikros lapas.
2014-03-31
Informacijos skiltyje patalpinome naują straipsnį apie naują teikiamą paslaugą - variklio cilindrų sandarumo testavimą. Visą straipsnį apie šios paslaugos privalumus rasite paspaudę šią nuorodą.
2014-03-26
Papildėme fotogaleriją naujais atliktais darbais.
2014-02-20
DĖMESIO - NEMOKAMAI
 
Tik šiandien (2014.02.20) , nuo 15:00 val. iki 17:00 val., visiems Audi, VW, Seat, Skoda automobiliams DIAGNOSTIKA NEMOKAMA!!! Būtina registracija telefonu, skubėkite ir skambinkite jau dabar - 8 37 20 67 67.
2014-01-23
Labas rytas, tikimės visi sėkmingai nusigavote iki darbų, nepatyrę jokių didesnių nemalonumų kelyje. Rytą pradedame nuo rimtos informacijos, išanalizavome savo darbinę patirtį - paruošėme bendravimo tarp Remonto Centro ir klientų straipsnį ir norime pakalbėti apie klientų ir serviso bendravimą ir bendradarbiavimą. Ką manote, komentuokite, laukiame jūsų nuomonių ir pastebėjimų Remonto Centras facebook paskyroje.
 
2014-01-03

Remonto Centro facebook paskyroje mūsų jau virš 200. Jei ir Jūs norite matyti naujausius pranešimus, dalyvauti konkursuose, matyti puikius pasiūlymus taikomus išskirtinai mūsų klientams - junkitės prie mūsų! 
 
Ačiū, kad esate kartu.


2013-12-19
Nepamirškite, kad galite prenumeruoti specializuoto audi / VW serviso Remonto Centras naujienas elektroniniu paštu ingrida@remontocentras.lt . Jūs galėsite ne tik sužinoti viską vieni pirmųjų bet ir gauti specialius pasiūlymus skirtus tiktai jums. Registruojantis prašome nurodyti Vardą, Pavardę ir el.paštą į kurį norite gauti nauijienas.


REGISTRACIJA Į SERVISĄ


×