Audi, VW, Skoda ir Seat automobilių remontas ir priežiūra

Naujienos

 
 
2014-09-19
Pasitikite lietingą rudens sezoną su "CHAMPION CONTACT" valytuvais - šie berėmiai valytuvai puikiai priglunda prie automobilio stiklo ir idealiai nuvalo visą dengiamą paviršių. Populiariausių "Volkswagen - Audi" grupės automobilių valytuvų kainas galite matyti mūsų parduotuvės skiltyje "Valytuvai", o jei ten savo automobilio neradote, prašome teirautis dėl konkrečių kainų šiais kontaktais.

2014-09-10
Artėjant šaltajam metų laikotarpiui mūsų autoservise galėsite įsigyti ir guminių kilimėlių savo automobiliui. Kilimėliai gaminami pagal kiekvieno automobilio išmatavimus iš netepios ir jokio blogo kvapo neskleidžiančios gumos. Užlenkti kilimėlių kraštai neleis vandeniui įsigerti į automobilio salono kilimą. Galime pasiūlyti kilimėlius kiekvienam automobiliui. Taipogi pasiūloje atsirado ir bagažinės kilimėliai visiems automobiliams! Maloniai prašome kreiptis :)
2014-07-17
Naujiena Jūsų patogumui - registracija į mūsų autoservisą internetu. Užpildžius anketą su reikiamais duomenimis, Jūs sulauksite mūsų skambučio ir tuomet sutarsime, kada galime priimti Jūsų automobilį į servisą. Norintys tiesiog spauskite dešiniajame puslapio krašte esantį mygtuką registruotis ir atidžiai užpildę anketą atsiųskite ją mums. Jūsų patogumui galite pateikti dvi tinkamas datas automobilio remontui ir mes garantuojame, jog vienu iš Jums tinkamu metu galėsime Jus priimti pas save.
2014-07-18
Dar viena šauni naujiena - tapome partneriais su Autogidas.lt portalu ir kartu pateikiame puikų pasiūlymą visiems esamiems ir būsimiems klientams. Nuo šiol, įsigiję Autogidas.lt automobilio patikros kuponą, galėsite vos už 9lt patikrinti savo automobilį mūsų autoservise! Tuo pačiu skelbiame ir įvairius puikius pasiūlymus, kurie padės Jums sutaupyti. Daugiau apie šios akcijos pasiūlymą skaitykite čia.

 

 

2014-05-28
Nuo šiol pas mus galėsite įsigyti ir automobilių kilimėlius - juos galėsite pasirinkti ne tik pagal savo automobilio modelį, tačiau ir pagal norimą spalvą ar medžiagą. Pasiūloje turime net 11 skirtingų spalvų ir medžiagų tipų, taip pat 6 skirtingus galimus kraštų apsiuvimus. Populiariausių automobilių kilimėlius turime vietoje, o norintys užsisakyti kilimėlius, jų sulauks jau tą pačią dieną, jei užsakymas bus atliktas iki 12:00h. Kilimėlių kainos - nuo 55Lt iki 95Lt už komplektą (4 vnt.). Tačiau, mūsų klientams remontuojant savo automobilį mūsų servise, kilimėliams suteiksime net 20% nuolaidą!REGISTRACIJA Į SERVISĄ


×