Audi, VW, Skoda ir Seat automobilių remontas ir priežiūra

Naudingi patarimai ir informacija

Kaip paruošti automobilį žiemai?
Artėjantis šaltasis metų sezonas pakeičia ne tik tam tikrus žmonių įpročius -  keičiasi ir kai kurios geriausio žmogaus draugo - automobilio savybės. Žiemos metas dažnai užklumpa mus nepasiruošusius ir mūsų neparuoštus automobilius - tuomet kartais būna per vėlu ką nors pakeisti. Tad siūlome nedvejoti ir pasirūpinti savo komfortu nelaukiant pirmųjų šalčių. Siūlome atkreipti dėmesį į visus pateikiamus aspektus, jei norite išvengti galimų nesklandumų ir žiemos sezoną praleisti be rūpesčių kelyje.

Automobiliniai kilimėliai: kurie geriau - guminiai ar medžiaginiai?

Automobilio salonas - tokia automobilio dalis, kurią kiekvienas nori išlaikyti tvarkingą ir švarią. Juk žymiai jaukiau sėdėti automobilyje, kuriame matoma tvarka ir reguliari priežiūra. O automobilio salone esantys kilimėliai reikalauja tiek pat priežiūros, kiek ir namuose naudojami kilimai. Tad, kuo ilgiau eksploatuojate automobilį, akivaizdu, kad labiau dyla ir jo salono detalės. Taigi, kaip išlaikyti automobilio kilimėlius ilgaamžius ir kokius pasirinkti skirtingiems metų laikams?

Automobilių oro kondicionierių sistemos
Artėjant šiltajam metų laikotarpiui, dažnas vairuotojas prisimena savo automobilio didelį privalumą - oro kondicionierių, kuris karštą vasaros dieną leidžia mėgautis vėsiu oru automobilio salone. Tačiau ne dažnas susimasto, kokios priežiūros reikalauja ši sistema ir kas gali nutikti, jos tinkamai neprižiūrint. Straipsnyje pateikiame ne tik oro kondicionavimo sistemos privalumus, bet ir būtinas priežiūros priemones, norint išlaikyti sistemą tvarkingą ir veiksmingą.

Signalizacijos - kokią išsirinkti?

Automobilio apsauga - labai abstraktus dalykas. Kiekvienas norime jaustis ramūs dėl savo asmeninio turto, tuo pačiu - ir dėl savo automobilio saugumo. Tačiau kaip efektyviausiai apsaugoti automobilį? Juk visi automobiliai skirtingi, kaip ir rinkoje esamos apsaugos sistemos. Jų galybė ir neaiškumas kelia klausimą - kokios apsaugos reikia būtent man ir mano transporto priemonei? Pateikiame šį straipsnį, norėdami supažindinti su dažniausiai pasitaikančiomis apsaugos sistemomis ir jų privalumais bei trūkumais.

Alyvos kokybė ir jos pasirinkimas

Pateikiame straipsnį apie automobilių variklio alyvas, jų kokybę bei pasirinkimą. Šiais laikais, kai rinkoje apstu gamintojų, iš pažiūros turėtų būti lengva įsigyti alyvos savo automobiliui. Tačiau savo jėgomis rasti tinkamą alyvą gali būti gana sunki užduotis, kadangi iš plataus pasirinkimo ne visada rasite kokybišką, gamintojo reikalavimus atitinkančią alyvą. Pateikiame straipsnį norėdami pagelbėti jums atskirti, kaip rasti tai, ko reikia jūsų automobiliui.


Norime jums pateikti aprašymą apie naują mūsų turimą įrankį ir jo privalumus. Šiuo įrankiu galime greitai diagnozuoti dyzelinių ir benzininių variklių vidinius gedimus neardant variklio. Galime nurodyti tikslią gedimo vietą ir įvertinti galimus gedimo padarinius bei remonto kaštus. Atliekant gedimo diagnozavimą, nenaudojami papildomi regentai ar kitos medžiagos, dėl kurių po matavimų reikalingos papildomos išlaidos.

Cilindrų sandarumo matavimo prietaisas

Norime jums pateikti aprašymą apie naują mūsų turimą įrankį ir jo privalumus. Šiuo įrankiu galime greitai diagnozuoti dyzelinių ir benzininių variklių vidinius gedimus neardant variklio. Galime nurodyti tikslią gedimo vietą ir įvertinti galimus gedimo padarinius bei remonto kaštus. Atliekant gedimo diagnozavimą, nenaudojami papildomi regentai ar kitos medžiagos, dėl kurių po matavimų reikalingos papildomos išlaidos.

Padangos. Nusipirkau brangias, o jau baigia susidėvėti, kas joms ne taip?

Jei kyla tokių ar panašių klausimų - šis straipsnis būtent Jums. Pasistengsime atsakyti į visus iškilusius klausimus pateikdami pagrindinius padangų defektus ir susidėvėjimo žymes, sužinosite, kaip atpažinti automopbilio techninius gedimus pagal padangų susidėvėjimą.
 

Stabdžiai. Efektyvūs ir mažiau efektyvūs stabdžiai, koks skirtumas? 

Šiame straipsnyje pateikiame skirtumus tarp 80 ir 60 proc. efektyvumo stabdžių, aiškiai nurodome skirtumus ir stabdymo kelią, aiškiname kodėl ypatingai svarbu tikrinti stabdžius artėjant žiemos sezonui, kokias stabdžių kaladėles rinktis ir kuo skiriasi kokybiškos nuo nekokybiškų kaladėlių.
 


Raižyti ir gręžioti stabdžių diskai - kas geriau ir ką rinktis?

Pateikiame jums sportinių stabdžių diskų privalumus ir dažniausiai pasitaikančius gedimus bei jų šalinimo būdus. Rinkitės tokius diskus jei norite pastebimai efektyvesnio stabdymo.


 

Automobilinės elektroninės sistemos, padedančios, palengvinančios vairavimą bei padidinančios saugumą. 

Supažindiname jus su elektroninėmis automobilio sistemomis, kurios rūpinasi jūsų saugumu ir yra pritaikytos efektyviai išlaikyti kuo didesnį automobilio stabilumą. Pateikiame vaizdžius pavyzdžius kaip veikia tam tikros sistemos.

Artėjant žiemai vertėtų susirūpinti žieminių padangų įsigijimu. Kokias žiemines padangas rinktis?

Netrukus ims spausti šaltis ir ruošiantis žiemos sezonui vairuotojai ima domėtis žieminių padangų kainomis, tendencijomis ir kokybe. Mes pateikiame jums informaciją, kuri, tikimės, padės apsispręsti renkantis geriausią produktą.

Renkamės mažiausiai gendantį automobilį.

Planuojate pirkti automobilį ir negalite apsispresti kokį modelį ir markę rinktis? Mes siūlome jums Audi ir VW automobilių gedimų statistiką, manome pravers.

 
Diržų keitimas, kodėl, kokiu intervalu ir kaip keičiamas paskirstymo diržas?
Dažnas vairuotojas norėtų vienu žvilgsniu įvertinti paskirstymo diržo būklę ir matyti, kada jį reikia keisti, todėl paruošėme Jums straipsnį, kuriame pateikiame pagrindinio diržo struktūrą, raidą ir kt.

 

Keletas naudingų patarimų žiemai, kurių galbūt nežinojote. Dalijamės patirtimi ir tikimės, kad ši žiema nebus tokia šalta kaip praeitos ir nepridarys papildomų bėdų automobilių savininkams.
 


Mūsų rekomenduojami gamintojai - KNECHT.

Dažnai mūsų klientai susiduria su dilema kokias dalis rinktis. Norėdami padėti apsispręstim, mes ruošiame jums straipnsius rekomenduodami jums patikimus ir išbandytus dalių gamintojus ir jų produkciją. Daugiau apie tai skiltyje Naudingi patarimai ir informacija. Arba spustelkite čia.

 


Mūsų rekomenduojami gamintojai - LIQUI MOLY.

Vokietijoje ypatingai vertinamas liqui moly užsitarnavo savo vardą visoje Europoje. Rekomenduojame jums šį gamintoją kaip patikimos produkcijos specialistą. Pateiktame straipsnyje rasite kodėl liqui moly yra taip vertinamas vairuotojų.


Drėgmė automobilyje, rasoja langai, jaučiasi pelėsių kvapas

Kaip kuo greičiau ir efektyviai pašaltinti drėgmę iš automobilio net žiemos laikotarpiui. Kaip rasti drėgmės priežastį? nuo ko pradėti ir kodėl taip yra? Atsakymus į visus šiuos klausimus rasite šiame straipsnyje.

 

 


Ar šildyti automobilio variklį žiemą prieš pradedant kelionę?

Daug ginčų sukelianti tema, kuri neišsenka jau ne vieneri metai net ir keičiantis automobilių modeliams ir naudojamoms naujoms technologijoms. Taigi kas geriau šildyti automobilį 10min. ir daugiau ir išvažiuoti į gatvę drąsiai pasiruošus, bet kokiai situacijai, ar važiuoti iš karto?


Straipsnis apie dažniausiai kylančias problemas, kurias padeda išsiaiškinti patys klientai ir per ilgametę darbo patirtį iškilusios situacijos. Nusprendėme jas išanalizuoti.


 


Remonto Centras aptaria, kada keisti žvakes ir kokias rinktis.

Automobilių žvakių pasirinkimas toks didelis, kad vartotojui sunku išsirinkti efektyviausiai veiksiančias jo automobilyje. Mūsų naudingų patarimų skiltyje rasite informaciją ir mūsų rekomendacijas gamintojų atžvilgiu, o čia pateikiame straipsnį apie žvakes.
 


 


REGISTRACIJA Į SERVISĄ


×