Audi, VW, Skoda ir Seat automobilių remontas ir priežiūra

Naujienos - Padangų slėgio sistemos remontas

O kam ši sistema iš viso reikalinga?

 

Štai Jums praktinis pavyzdys: džiugi diena, keliaujate automobiliu su visa šeima. Susikraunate daiktus ir į kelią. Kadangi prieš kelionę daug rūpesčių, automobiliui skiriate minimaliai dėmesio, o gal ir visai apie tai nepagalvojate. Ir štai jūs jau 1000 km nuo namų, kintantis kraštovaizdis pro langą džiugina, bet vis labiau pastebimas ūžimas ir drebėjimas - nelabai. Netrukus stojate kelkraštyje ir pastebite tuščią ir nepataisomai sugadintą padangą, o dėl daiktų gausos palikote atsarginį ratą namie (arba automobilio gamintojas jo net nenumatė) - kelioninis padangų remonto rinkinys nepadės. Teks naudotis svetimos šalies remonto paslaugomis, galbūt išlaidas kompensuos draudimas, bet sugaišto brangaus atostogų laiko niekas negrąžins. Jeigu būtų veikusi padangų kontrolės sistema, ji būtų jus įspėjus apie atsiradusį gedimą, greičiausiai užtektų pripūsti oro, arba panaudoti padangos remonto rinkinį ir kelionę tęstumėte be blogų prisiminimų.

 

 

 

4.2 Servisas siūlo išsamią šios sistemos diagnostiką ir remontą:

 

 

Naudojant Autel profesionalią įrangą nenumontavus ir nenuėmus rato: slėgio daviklių parametrų patikra (temperatūra, slėgis, daviklio elemento būklė), kodo nuskaitymas ;
 
 
 
Naudojant originalią Ross tech VCDS diagnostiką daviklių kodavimas prie automobilio kompiuterio, gedimų nuskaitymas ir šalinimas.

REGISTRACIJA Į SERVISĄ


×